IV Bieg Dwóch Szybów wystartował!

VI Bieg Dwóch Szybów został oficjalnie rozpoczęty. Symbolicznej inauguracji zawodów spod Szybu Prezydent dokonała dziś reprezentacja ChSBD.

W tym roku każdy na trasę Biegu wybiegnie indywidualnie. Mamy nadzieję, że mimo braku atmosfery kilkusetosobowego biegu ulicznego, Wasze międzyszybowe 15 kilometrów będzie dla Was świetną przygodą i nie zabraknie Wam sportowych emocji! 😊

Zaczynają do nas spływać wyniki Uczestników Biegu. Swój Bieg Dwóch Szybów można przebiec przez cały listopad, ale w oficjalnej klasyfikacji będą uwzględnione tylko wyniki z dn. 1-11 listopada, które trafią na skrzynkę mailową chsbdwruchu@gmail.com do dn. 13 listopada br.

Przypominamy, że nadal można się zapisać na VI Bieg Dwóch Szybów – za pomocą jednego z formularzy na stronie: http://chsbd.pl/bieg-dwoch-szybow-2020/. Termin zapisów dla osób, które chcą, aby ich wyniki zostały sklasyfikowane, to 9 listopada br. (czas na przebiegnięcie Biegu: do 11 listopada br.). Z kolei osoby, którym nie zależy na klasyfikacji, mogą zapisać się do dn. 28 listopada br. (i pobiec do 30 listopada br.).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.