Bieg Dwóch Szybów 2022

2 MIASTA. 2 SZYBY. 1 BIEG!

Drodzy Biegacze!

Zbliża się jesień, a więc czas zaprosić na kolejną edycję Biegu Dwóch Szybów. Zrodzona w 2014 roku inicjatywa organizacji biegu pomiędzy szybami kopalnianymi spodobała się wielu biegaczom, nie tylko ze Śląska. Zasób wież szybowych w zasięgu chorzowskiego „Prezydenta” jest co prawda ograniczony, ale udało nam się opracować kolejną trasę międzyszybowych zawodów. Dlatego z przyjemnością zapraszamy Was na ósmą już edycję naszej flagowej imprezy.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
?termin: 6 listopada 2022 r. (niedziela),
?planowany start: godz. 11.00, jak zawsze spod chorzowskiego Szybu „Prezydent”,
?meta: Szyb „Prezydent” w Chorzowie,
?dystans: 15 km,
?trasa: tradycyjnie, w części po nawierzchni asfaltowej, a w części – przełajowej. Na chwilę obecną informacje o trasie pozostają niespodzianką, dokładna mapa trasy zostanie opublikowana najpóźniej na początku października,
?limit pakietów startowych: 300,
?opłata startowa: 55 zł (dla osób, które opłacą start do 15.10.2022 r., po tej dacie – 60 zł),
?dla wszystkich uczestników, którzy ukończą Bieg w regulaminowym limicie czasu (130 minut): gwarantowany pamiątkowy medal! ?
? biuro zawodów będzie czynne w dniu zawodów, w godzinach 08.30-10.30
? zapisy na Bieg rozpoczęły się w dn. 20 września br. i trwają do dn. 2 listopada br.

Link do strony z formularzem zapisów: ZAPISY

Wszystkie szczegóły dotyczące VIII Biegu Dwóch Szybów, regulamin i mapę trasy będziemy sukcesywnie zamieszczać na tej stronie. Zapraszamy również na wydarzenie Biegu na portalu Facebook, gdzie na bieżąco będą zamieszczane wszelkie informacje o VIII Biegu Dwóch Szybów.

Zapraszamy do dołączania do wydarzenia, polecamy zaprosić do niego znajomych i śledzić nasze posty: szykujemy kilka konkursów i niespodzianek 😉

Pozostańcie W Ruchu!
ChSBD