Bieg Dwóch Szybów – archiwum

IV BIEG DWÓCH SZYBÓW ZA NAMI!

W dn. 5 listopada 2017 r. spod chorzowskiego Szybu Prezydent wystartowało 284 biegaczy, aby przebiec prawie 15 kilometrów przez Chorzów Stary, trasę dawnej kolei wąskotorowej, okolice Szybu Zygmunt August i malownicze ścieżki Żabich Dołów. Pierwszy raz w historii naszych międzyszybowych biegów towarzyszyło nam słońce!

Najlepszym Zawodnikiem tegorocznej edycji okazał się Pan Piotr Mrachacz, meldując się na mecie z czasem 53:36,01. Zaraz za nim uplasowali się Pan Damian Lazar i Pan Filip Krauze. Wśród Pań zwyciężyła Pani Monika Nawrat, z czasem 1:04:30,3. a podium Biegu stanęły również Pani Barbara Chrzanowska i Pani Patrycja Porczyńska. Wszystkie wyniki Biegu znajdują się już na stronie firmy Chronotex: http://chronotex.pl/wyniki/.

Gratulujemy Najlepszym, ale też Wszystkim, którzy ukończyli dzisiejszy Bieg, bez względu na zajęte miejsce i wynik. Ogromnie cieszymy się, że nasza flagowa impreza cieszy się rosnącą z roku na rok popularnością. Dziękujemy Biegaczom, którzy stworzyli dziś na trasie i pod Szybem niepowtarzalną atmosferę swoim ultrapozytywnym nastawieniem!

Podziękowania kierujemy również do naszych Partnerów, Sponsorów i Wolontariuszy, bez których IV Bieg Dwóch Szybów by się nie odbył. A są to: 50 Harcerska Drużyna Wodna „Drakkar” im. gen. Stanisława Sosabowskiego, Miasto Chorzów, Sztygarka, Gruba Bluesa, White Fox, Sala Tysiąca Zabaw Piastuś, Park Śląski, URODZENI BIEGACZE – Specjalistyczny Sklep Sportowy, CityFit, Flying Tiger Polska, Producent chleba ProBody, Decathlon Katowice, BioHerba, CEZ Chorzów, II LO im. Juliusza Ligonia w Chorzowie, UKS Karlik Chorzów, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Chorzowie, Fundacja Park Śląski, OWR Ochoczo Wspieramy Rekreację, 7 DW „Cichociemni”, Zagłębiowskie WOPR, FotoPorebski.pl, Tomasz Jendrzejczyk – Fotografia, nasi Piloci, współpracy z nami Grafik Szymon Brysz, Wydział Ruchu Drogowego chorzowskiej Policji, chorzowski MORiS

Fotorelacja autorstwa naszego stowarzyszeniowego fotografa Krzysztofa Porębskiego: http://www.fotoporebski.pl/2017/11/iv-bieg-dwoch-szybow.html

Fotorelacja Tomasza Jendrzejczyka: https://tinyurl.com/yb372qxm

fot. Krzysztof Porębski – FotoPorebski.pl


MEDIA O BIEGU – RELACJE:

Portal chorzow.naszemiasto.pl: http://chorzow.naszemiasto.pl/artykul/bieg-dwoch-szybow-2017-w-chorzowie-wyniki-zdjecia,4301026,artgal,t,id,tm.html

Festiwal Biegowy: http://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/4-bieg-dwoch-szybow-w-wydaniu-encyklopedycznym-zdjecia#.Wf-LKIiDNXI

Telewizja Silesia: https://tvs.pl/informacje/rekord-czwartym-razem-bieg-dwoch-szybow-chorzowie-wideo-zdjecia/

Dziennik Zachodni: http://www.dziennikzachodni.pl/sport/g/iv-bieg-dwoch-szybow-2017-w-chorzowie-wyniki-zdjecia-wideo,12644154,26180208/IV EDYCJA. 3 SETKI BIEGACZY. 2 SZYBY. 1 BIEG!

Drodzy Biegacze – z Chorzowa, innych śląskich miast i wszystkich pozostałych zakątków świata:

Choć listopad bywa zimny, to wiemy już dobrze, że nie jest to koniec sezonu biegowego. Dla nas – i mamy nadzieję, że dla Was także – listopad to oczywiście Bieg Dwóch Szybów! Zrodzona trzy lata temu w głowach kilku chorzowskich biegaczy (wówczas nieco szalona) inicjatywa organizacji biegu pomiędzy szybami kopalnianymi już na stałe wpisała się w biegowe kalendarze. Co prawda szybów w zasięgu chorzowskiego „Prezydenta” jest ograniczony zasób, ale udało nam się opracować kolejną trasę międzyszybowego biegu. Dlatego z przyjemnością zapraszamy Was na czwartą już edycję naszej flagowej imprezy. Wszystkie szczegóły dotyczące IV Biegu Dwóch Szybów znajdują się (lub jeszcze się pojawią) poniżej.


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE I ZAPISY:

  • termin: 5 listopada br. (niedziela),
  • planowany start: godz. 11.00 (w tym roku godzinę później niż w poprzednich latach), jak zawsze spod chorzowskiego Szybu „Prezydent”,
  • meta: Szyb „Prezydent” w Chorzowie, dekoracja zawodników ok. godz. 13.40
  • dystans: 15km,
  • trasa: Szyb Prezydent – Chorzów Stary – Maciejkowice – Szyb Zygmunt August II – Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Żabie Doły” – Chorzów Stary – Szyb Prezydent (mapa trasy do pobrania poniżej),
  • charakter biegu: koleżeński,
  • limit pakietów startowych: 300,
  • opłata startowa: 35 zł,
  • biuro zawodów będzie czynne w dniu zawodów, w godzinach 08.30 – 10.30
  • dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg w regulaminowym limicie czasu (135 minut): gwarantowany pamiątkowy medal!

Z dumą informujemy, że IV Bieg Dwóch Szybów został objęty Honorowym Patronatem Pana Andrzeja Kotali, Prezydenta Miasta Chorzów.

3️⃣0️⃣0️⃣️! Tyle pakietów startowych mamy dla Państwa przygotowanych.

Limit ten został wyczerpany. Zapisy zostały zamknięte.


DO POBRANIA:

Regulamin-BDS_4_v4 – Regulamin IV Biegu Dwóch Szybów

<- Plakat        Mapa trasy ->

Aby otrzymać od nas mapę trasy Biegu w formacie gpx, wraz z profilem trasy lub mapę w większej rozdzielczości, wyślij nam maila na adres chsbdwruchu@gmail.com.

 

 

 

Mapa trasy wraz z profilem trasy w wersji online:

Mapa parkingów w pobliżu Szybu Prezydent (miejsca, spod którego startuje Bieg i gdzie znajduje się meta Biegu) ->

PARTNERZY I SPONSORZY IV BIEGU DWÓCH SZYBÓW:

PARTNERZY:

Bieg Dwóch Szybów odbywa się we współpracy z Urzędem Miasta Chorzów, który wspiera nas organizacyjnie, a także w promocji imprezy. Ponadto, dzięki wsparciu Miasta, zwycięzcy organizowanych w ramach Biegu konkursów dodatkowych zostaną nagrodzeni upominkami z logo „Chorzów wprawia w ruch”!

Tegoroczny Biegu Dwóch Szybów, tak jak wszystkie poprzednie edycje, współorganizuje z nami 50 Harcerska Drużyna Wodna „Drakkar” im. gen. Stanisława Sosabowskiego z hufca Chorzów. Inicjatywa Biegu zrodziła się w harcerskich głowach wywodzących się z niej instruktorów, którzy od samego początku stanowią trzon sztabu naszych zawodów. Chorzowskich wodniaków spotkacie też na trasie, gdyż znakomita część wolontariuszy ją zabezpieczających to właśnie członkowie „50tki”.

Żadna z edycji Biegu Dwóch Szybów nie odbyłaby się, gdyby nie gościnność gospodarza obiektów dawnej kopalni „Prezydent”, czyli restauracji Sztygarka. W odnowionych zabudowaniach pokopalnianych, poza restauracją, mieści się obecnie m.in. kawiarnia, klub muzyczny, Gruba Bluesa czy Chorzowski Teatr Ogrodowy. A to wszystko tuż obok szybu „Prezydent”, którym opiekuje się stowarzyszenie SZTYG.art. Dzięki uprzejmości Gospodarzy, uczestnicy Biegu Dwóch Szybów będą mogli ogrzać się na mecie ciepłą herbatą!

Kolejnym partnerem IV Biegu Dwóch Szybów jest Sala Tysiąca Zabaw Piastuś, która zapewni pod Szybem Prezydent moc atrakcji i zabawy dla najmłodszych. W czasie trwania biegu zorganizowana zostanie strefa zabawy, w której dzieci Biegaczy będą mogły bezpiecznie i radośnie się bawiąc kibicować rodzicom i opiekunom, uczestniczącym w zawodach. Oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat! Nie zabraknie Myszki Mickey, malowania twarzy, balonikowych stworków i zabaw sportowych.

Koszulki na IV Bieg Dwóch Szybów zaprojektowała i wykona zaprzyjaźniona z ChSBD firma White Fox. Ale produkcja koszulek nie jest ich główną działalnością – przede wszystkim zajmują się Czworonogami Tworzą dla nich piękne obroże, adresówki i smycze. A ponieważ w Biegu Dwóch Szybów startuje coraz więcej czworonożnych biegaczy, w tym roku postanowiliśmy nagrodzić także ich wysiłek. Trzy najszybsze psiaki otrzymają 15% zniżki na akcesoria od Białych Lisów!

SPONSORZY:

Głównym Sponsorem nagród IV Biegu Dwóch Szybów są już tradycyjnie URODZENI BIEGACZE – Specjalistyczny Sklep Sportowy. Wszystkich poszukujących fachowych porad od prawdziwych Pasjonatów i profesjonalnego sprzętu sportowego, zapraszamy do odwiedzenia sklepu Urodzonych Biegaczy w Sosnowcu. Dzięki wsparciu naszego sponsora, każdy uczestnik Biegu Dwóch Szybów znajdzie w swoim pakiecie startowym bon uprawniający do zniżki na zakupy w sklepie, a najszybsi zawodnicy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Grono sponsorów Biegu po raz kolejny zasiliła firma KOMPLET (producent chleba Marathon, którego mogli spróbować zeszłoroczni zawodnicy), przygotowując dla nas coś specjalnego i bardzo smacznego. Są to 3 rodzaje pysznych i zdrowych chlebów: ProBody, Chia i Prakłosy, zawierających naturalne składniki i dostarczających sportowcom dużo energii. Podczas IV Biegu Dwóch Szybów będzie można ich spróbować i dowiedzieć się o nich więcej. Dodatkowo, dla każdego biegacza, który 5 listopada stanie na podium, firma KOMPLET przygotowała nagrody rzeczowe (w tym oczywiście chlebki) a dla tegorocznego Zwycięzcy ufundowała kosz produktowy o wartości ponad 100 zł. Po więcej informacji na temat chlebów, w tym możliwości ich zakupu, zapraszamy na strony: http://pieczywochia.pl/ i http://www.chlebprobody.pl/

IV Bieg Dwóch Szybów wesprze także sieć CityFit, której nowy klub zostanie otwarty 8 listopada w Centrum Handlowym AKS w Chorzowie. CityFit Chorzów AKS to:
możliwość korzystania z siłowni o każdej porze, 7 dni w tygodniu,
treningi na najlepszych urządzeniach światowych marek,
zajęcia grupowe w cenie karnetu,
2050m2 powierzchni treningowej.

Instruktor CityFit AKS przeprowadzi przed Biegiem rozgrzewkę grupową (o g. 10.45). A wszyscy zawodnicy, którzy zajmą jedno z pierwszych trzech miejsc w każdej z siedmiu kategorii wiekowych, otrzymają miesięczne karnety OPEN do klubu! Podczas Biegu będzie okazja, by zapoznać się z CityFit bliżej, a tych, którzy nie chcą czekać zapraszamy również na http://chorzow.cityfit.pl/

Po raz czwarty na Biegu Dwóch Szybów będzie z nami sklep Decathlon Katowice! Nasz sponsor ufundował nagrody dla najlepszych zawodników w kategorii OPEN. Trzy Panie i trzej Panowie, którzy najszybciej dobiegną do mety pod Szybem Prezydent, otrzymają bony do sklepu w wysokości: I miejsce – 150 zł; II miejsce – 100 zł; III miejsce – 50 zł.

Dodatkowo, każdy uczestnik, który zawita do końca listopada do sklepu Decathlon Katowice ze swoim numerem startowym z IV Biegu Dwóch Szybów, otrzyma 10% zniżkę na wybrany artykuł biegowy z końcówki serii.

Kolejnym sponsorem IV Biegu Dwóch Szybów jest Flying Tiger Polska! To sklep inny niż wszystkie: można tu kupić m.in. zabawki dla dzieci, akcesoria biurowe, pyszne słodycze… ale nie są to zwyczajne produkty. W tym sklepie wszystko jest kolorowe, pomysłowe i zaskakujące, a przy tym atrakcyjne nie tylko dla oka, ale i dla portfela. A do tego muzyka – w każdym sklepie na świecie tak samo radosna

Flying Tiger Copenhagen to międzynarodowa duńska sieć sklepów, która od ponad pół roku ma swój sklep także w Chorzowie. To właśnie chorzowski Latający Tygrys będzie z nami podczas Biegu – każdy zawodnik otrzyma od niego wyjątkowy gadżet sportowy. Zapraszamy na stronę Flying Tiger: https://pl.flyingtiger.com oraz instagrama: https://www.instagram.com/flyingtigerpl/

Już po raz drugi sponsorem Biegu Dwóch Szybów będzie sklep zielarski BioHerba. Każdy uczestnik IV Biegu Dwóch Szybów otrzyma w swoim pakiecie startowym kupon zniżkowy do wykorzystania w sklepie. Ponadto, nasz Sponsor przekaże 21 pysznych herbat, które zostaną wręczone najlepszym zawodnikom, nagrodzonym w każdej z siedmiu kategorii wiekowych. A jeśli ktoś miałby ochotę spróbować produktów BioHerba w dniu Biegu, to również będzie taka możliwość – zapraszamy na stoisko sklepu z degustacją zdrowej żywności i napojów  pod Szybem Prezydent!

IV Bieg Dwóch Szybów zdecydowała się wesprzeć także Grupa CEZ Polska. Elektrociepłownię CEZ znają pewnie wszyscy Biegacze z Chorzowa i okolic, a już na pewno ci, którzy biegli z nami w II edycji Biegu. Dzięki wsparciu Grupy CEZ Polska, będziemy mogli zapewnić ciepły posiłek naszym wolontariuszom, którzy zabezpieczą trasę Biegu! Bardzo się cieszymy, bo kilkugodzinny wolontariat na takiej imprezie, dodatkowo odbywającej się w listopadzie, jest naprawdę dużym wysiłkiem.


MEDIA O BIEGU – ZAPOWIEDZI:

Portal mójChorzów.pl:

https://mojchorzow.pl/i,iv-bieg-dwoch-szybow,377032,889466.html

Portal TubaChorzowa.pl:

http://www.tubachorzowa.pl/wydarzenia/pokaz/252/IV-Bieg-Dwoch-Szybow 

TVS – Cafe Silesia:

https://tvs.pl/tv/cafe-silesia-wydanie-30-10-2017/


Zapraszamy do dołączania do wydarzenia Biegu Dwóch Szybów na portalu Facebook:

https://www.facebook.com/events/334182277033499/?fref=ts

Polecamy również zaprosić do niego znajomych i śledzić nasze posty w nim: szykujemy kilka konkursów i niespodzianek 😉

Pozostańcie W Ruchu!
ChSBD

III Bieg Dwóch Szybów już za nami

III Bieg Dwóch Szybów przeszedł do historii. Dziękujemy wszystkim dzielnym Biegaczom za tak liczny w nim udział z tak pozytywną energią! W tegorocznej edycji Biegu spod Szybu Prezydent w Chorzowie w kierunku Szybu Krystyn w Siemianowicach Śląskich wystartowało 245 osób (w tym obcokrajowcy!) i 3 psy I – co najważniejsze – mimo nie w pełni sprzyjających warunków atmosferycznych, wymagającej trasy pełnej błota, ze zbiegami i podbiegami, wszyscy dobiegli do mety, gdzie czekały medale (oczywiście w kształcie szybu).Najszybszymi biegaczami tegorocznej edycji okazali się Paweł Oboz z rewelacyjnym w tych trudnych warunkach czasem 55:22,09, Kamil Bezner, zeszłoroczny zwycięzca BDS i Łukasz Szymczak (wszyscy zmieścili się w godzinie!). Z kolei wśród Pań najszybciej na metę wbiegły Paulina Szpilowska z czasem netto 1:10:29,74, Barbara Szelest i Barbara Chrzanowska. Serdecznie gratulujemy – zarówno zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wiekowych, jak i wszystkim Biegaczom, którzy ukończyli niełatwą trasę Biegu! Osoby, które nie były obecne na dekoracji, a zajęły jedno z pierwszych trzech miejsc w kategoriach wiekowych, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej – wyślemy nagrody III Bieg Dwóch Szybów nie odbyłby się, gdyby nie ogromne zaangażowanie harcerek i harcerzy z 50 Harcerskiej Drużyny Wodnej „Drakkar” z Chorzowa! Gorące podziękowania kierujemy także do Urzędu Miasta Chorzów, naszych wspaniałych sponsorów: sklepu specjalistycznego Urodzeni Biegacze, sklepu Decathlon Katowice, Firmy KOMPLET – producenta chleba Marathon, dzięki któremu mogliśmy w tym roku zapewnić i chleb, i igrzyska , sklepu zielarskiego BioHerba, wspierającej nas jak co roku Sztygarki, Klaudii Krukowskiej z Proforma, która przeprowadziła rozgrzewkę, Parku Śląskiego, niezawodnych wolontariuszy z II LO im. Juliusza Ligonia w Chorzowie oraz jego Dyrektor Pani Grażyny Widery, a także do filii Siemianowickiego Centrum Kultury w Parku Tradycji i MORiS Chorzów.

Dziękujemy!

Pozostańcie w ruchu,

ekipa ChSBD


Są już wyniki III Biegu Dwóch Szybów!

Najszybszymi biegaczami tegorocznej edycji okazali się:
I – Paweł Oboz z rewelacyjnym w tych trudnych warunkach czasem 55:22,09,
II – Kamil Bezner, zeszłoroczny zwycięzca BDS,
III – Łukasz Szymczak (wszyscy zmieścili się w godzinie!)Z kolei wśród Pań najszybciej na metę wbiegły:
I – Paulina Szpilowska z czasem netto 1:10:29,74,
II – Barbara Szelest,
III – Barbara Chrzanowska.

Serdecznie gratulujemy – zarówno zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wiekowych, jak i wszystkim Biegaczom, którzy ukończyli wymagającą trasę Biegu!Zdjęcia z biegu znajdziecie pod adresem: III Bieg Dwóch Szybów cz. 1. – Krzysztof Porębski


3 EDYCJA. 2 SZYBY. 1 BIEG!

Drodzy Biegacze – z Chorzowa, innych śląskich miast i wszystkich pozostałych zakątków świata:

Z przyjemnością zapraszamy Was wszystkich na kolejną edycję naszej flagowej imprezy. Wszystkie szczegóły dotyczące 3BDS znajdują się (lub jeszcze się pojawią) w postach na wydarzeniu na facebooku. Prosimy o zapisane w kalendarzach biegowych: 6 listopada br., godz. 10.00, chorzowski Szyb Prezydent!

Najważniejsze informacje:
– dystans: trzeba trzymać formę z zeszłego roku – 15km;
– trasa: zgodnie z mapką zamieszczoną obok, prowadzi spod chorzowskiego Szybu Prezydent, przez Chorzów Stary, Siemianowice Śląskie Węzłowiec, Bytków, Park Górnik do Szybu Krystyn w Parku Tradycji i z powrotem pod Szyb Prezydent,
– opłata startowa: 35 zł płatne do 3 listopada br. na konto Stowarzyszenia
– dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg w regulaminowym limicie czasu (150 minut): pamiątkowy medal!

Regulamin biegu

Oświadczenie osoby małoletniej

Zapisy elektroniczne zostały zakończone. Wszystkich 300 zapisanych Uczestników III Biegu Dwóch Szybów zapraszamy w dniu zawodów, tj. 6 listopada (niedziela) w godz. 08.00 – 09.30 do biura zawodów pod Szybem Prezydent w celu odbioru pakietu startowego i chipa. Osoby, które do tej pory nie wpłaciły na konto ChSBD opłaty startowej, proszone są o opłacenie jej w biurze zawodów w dniu Biegu. Opłata startowa wnoszona w biurze zawodów wynosi 45 zł. 


W tym roku – tak jak w poprzednich edycjach – spróbujemy przy okazji Biegu Dwóch Szybów zrobić coś dobrego nie tylko dla swojego zdrowia, ale i dla naszych Braci Mniejszych. Dlatego też w biurze zawodów pod Szybem Prezydent zostanie zorganizowane specjalne stoisko przyjmujące dary na rzecz chorzowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Zbliża się zima i możemy pomóc ją przetrwać tym, którzy bez pomocy człowieka sobie nie poradzą. Z góry w ich imieniu serdecznie dziękujemy Wszystkim Państwu za okazane serce i przyniesione koce, miski, smycze, karmę, obroże, zabawki!

Osoby niebiorące udziału w Biegu również mogą przynosić dary: wszystko zostanie dostarczone w poniedziałek do chorzowskiego schroniska. Przypominamy, że III Bieg Dwóch Szybów startuje już 6 listopada (niedziela), biuro zawodów czynne jest w godz. 08.00 – 09.30.

Zapraszamy do dołączania do wydarzenia Biegu na facebooku:
https://www.facebook.com/events/1198695906848301/
Polecamy zaprosić do niego znajomych i śledzić nasze posty tam: będą konkursy i niespodzianki 😉

Pozostańcie W Ruchu!
ChSBD


II Bieg Dwóch Szybów już za nami

Na start, pod Szyb Prezydent w Chorzowie, przybyło 7. listopada 2015 r. 174 biegaczek i biegaczy z różnych krańców Polski. Po to, aby wspólnie przebiec 15km po terenach Chorzowa, Piekar Śląskich i Bytomia, mijając szyb kolejowy KWK „Barbara”, malownicze krajobrazy Żabich Dołów i Doliny Górnika, a przede wszystkim: wspólnie i aktywnie spędzić jesienne przedpołudnie! Jako organizatorzy, serdecznie dziękujemy wszystkim Zawodnikom za udział w drugiej edycji naszej flagowej imprezy biegowej, uśmiechy na twarzach i spędzenie z nami tego dnia!
Najszybszymi międzyszybowymi biegaczami okazała się trójka Panów, która niemal jednocześnie wbiegła na metę:

Kamil Bezner (pokonał 15km w czasie 0:55:25), Kamil Krawczyk i Tomasz Panchyrz. Z kolei wśród Pań zwyciężyły: Dagna Sztykiel, Żaneta Sucheta i Joanna Fojcik. Serdecznie gratulujemy – zarówno najlepszym trójkom, jak i wszystkim pozostałym Biegaczom, którzy dzielnie pokonywali trudną trasę, z podbiegami, hałdami i krzakami.

Podziękowania za pomoc w organizacji imprezy kierujemy do 50 Harcerska Drużyna Wodna „Drakkar” im. gen. Stanisława Sosabowskiego, Chorzów wprawia w ruch, URODZENI BIEGACZE – Specjalistyczny Sklep Sportowy, Decathlon Katowice, Producenta chleba „Marathon”, Sztygarka, Happy Deal, Park Śląski, II LO im. Juliusza Ligonia w Chorzowie z Panią Dyrektor Grażyną Widerą na czele, Harcerski Klub Ratowniczy „Triage” oraz Energomontażu Świętochłowice.

Wszystkie wyniki biegu, zarówno w kategorii OPEN, jak i poszczególnych kategoriach wiekowych wraz ze zdjęciami:

Wyniki

Pełna fotorelacja, autorstwa Krzysztofa Porębskiego


16.11.2014: No i po Biegu Dwóch Szybów!

Drodzy Uczestnicy!

Bieg Dwóch Szybów już za nami. Jeszcze raz gorąco Wam dziękujemy za przybycie, Wasz entuzjazm mimo zimna, mgły, listopada oraz za wspólną zabawę. Docierają do nas pozytywne opinie na temat biegu – co bardzo cieszy, bo chociaż zdajemy sobie sprawę z niedociągnięć organizacyjnych (ktoś podobno biegł po schodach?! ;D), to wierzymy, że się Wam podobało i macie ochotę na kolejny start międzyszybowy!

Załączamy wyniki Biegu, mogą być ciut „za szybkie” z uwagi na niepełne 10km. Serdecznie gratulujemy, nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim, którzy bieg ukończyli!

Pozdrawiamy,
ChSBD „W Ruchu”

Wyniki Biegu Dwóch Szybów (PDF)