Rywalizacja w ramach VI Biegu Dwóch Szybów zakończona

Drodzy Międzyszybowi Biegacze!
 
Rywalizacja w ramach VI Biegu Dwóch Szybów dobiegła końca. Już tylko do jutra (13 listopada), do godz. 23.59 czekamy na Wasze wyniki z pokonanych tras. Prosimy o przesyłanie ich na naszego maila: chsbdwruchu@gmail.com.
 
Wyniki, które do nas spływają, na bieżąco zamieszczamy w zakładce „Wyniki VI Biegu Dwóch Szybów„. Nie są to jeszcze wyniki oficjalne. Pełna lista wyników zostanie ogłoszona w sobotę, 14 listopada. Zgodnie z regulaminem Biegu, każdemu Uczestnikowi przysługuje prawo do odwołania się w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, w terminie dwóch dni od ogłoszenia wyników (drogą mailową). Następnie roześlemy dyplomy, medale oraz nagrody.
 
Wszystkim, którzy z jakichś powodów nie mogli wziąć udział w naszym współzawodnictwie, a chcieliby otrzymać medal z wizerunkiem szybu Prezydent przypominamy, że do końca listopada można jeszcze przebiec swoją międzyszybową trasę (choć już bez uwzględnienia wyniku w oficjalnej klasyfikacji). Dotyczy to także Biegu Dwóch Szybów-Junior, czyli dystansu dla dzieci.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.