Ważne informacje przedbiegowe

Droga Międzyszybowa Biegaczko, drogi Międzyszybowy Biegaczu!

Do startu VI Biegu Dwóch Szybów pozostał już niecały tydzień. Publikujemy tu małą infografikę, wraz z przypomnieniem najważniejszych zasad obowiązujących podczas naszego wirtualnego współzawodnictwa. Prześlemy je również jutro drogą mailową, wraz z numerami startowymi (na adresy mailowe podane przy rejestracji).

 1. Przed biegiem wyposaż się w urządzenie GPS, dzięki któremu nagrasz:
 • trasę,
 • przebyty dystans,
 • czas uzyskany na dystansie 15 km.
 1. Zaplanuj trasę swojego Biegu Dwóch Szybów. Dystans musi wynosić 15 km. Trasa i lokalizacja biegu jest dowolna, wystarczy że spełnisz warunki opisane poniżej.
 2. Aby Twój bieg był Biegiem Dwóch Szybów, przy jego trasie (do 100 metrów od trasy) muszą znaleźć się minimum dwie różne kopalniane wieże szybowe.
 3. Po zakończonym biegu zapisz go według wzoru: „VI Bieg Dwóch Szybów: + nazwy szybów, które minąłeś na trasie”. Zrób screen (zrzut ekranu) wyniku lub przygotuj link z wynikiem biegu.
 4. Wyślij nam zapisany wynik na adres chsbdwruchu@gmail.com. Podaj swoje imię i nazwisko, abyśmy mogli łatwo Cię zidentyfikować. Jeśli chcesz, wyślij nam dodatkowo zdjęcia z trasy.
 5. Ważne terminy:
 • 1 – 11.11.2020 r. – przebiegnij w tym terminie swój Bieg Dwóch Szybów, aby Twój wynik został uwzględniony w oficjalnej klasyfikacji (prześlij nam swój wynik do dnia 13.11.2020 r. – porównamy go z wynikami innych biegaczy i przyznamy nagrody i medale),
 • 12 – 30.11.2020 r. – w tym czasie również możesz go przebiec, ale wynik nie zostanie oficjalnie sklasyfikowany (prześlij nam swój wynik do dnia 5.12.2020 r., aby otrzymać pamiątkowy medal, gwarantowany dla wszystkich uczestników Biegu).
 1. Pamiętaj, aby dostosować się do obowiązujących w dniu Twojego biegu przepisów i obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa i zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz spotkanych na trasie osób.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.