Ostatnie godziny zapisów na IX Bieg Dwóch Szybów!

Zapisy na IX Bieg Dwóch Szybów trwają już tylko przez kilka godzin. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem zawodów, lista startowa zostanie zamknięta dziś o godz. 23.59 lub w momencie nadania 300. numeru startowego. Do wszystkich zarejestrowanych osób prześlemy w piątek, 3 listopada, wiadomość mailową z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi dotyczącymi niedzielnego Biegu (na adresy mailowe podane przy rejestracji). Prosimy wszystkich, którzy się rejestrowali i opłacili swój start o sprawdzenie, czy znajdują się na liście startowej i czy wszystkie dane się zgadzają.

Zgodnie z regulaminem, na liście są nazwiska tylko uczestników Biegu – czyli osób, które zarejestrowały się za pomocą formularza internetowego i uiściły opłatę startową. Uiszczenie opłaty startowej następuje z chwilą uregulowania opłaty przez system płatności i powinno nastąpić w ciągu 3 dni od daty rejestracji. Jeśli ktoś rejestrował się w ciągu ostatnich 3 dni i nie dokonał jeszcze płatności, prosimy o jej pilne uregulowanie, aby znaleźć się na liście. W razie braku odnotowania płatności przez system lub innych problemów technicznych, prosimy o kontakt na chsbdwruchu@gmail.com.

A tak prezentuje się ostateczna wersja naszego biegowego plakatu – dziękujemy wszystkim znajdującym się na nim Partnerom Biegu za nieocenione wsparcie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.