VII Bieg Dwóch Szybów za nami!

Kolejna, już 7. edycja Biegu Dwóch Szybów przeszła do historii. Było to pierwsze spotkanie z Międzyszybowymi Biegaczami od 2018 roku – dlatego bardzo się cieszymy, że tak duże grono zawodników wystartowało w kolejnej edycji naszej flagowej imprezy! Poniżej kilka liczb w ramach podsumowania:
– Bieg ukończyły 254 osoby, w tym 67 kobiet i 187 mężczyzn oraz 2 psy, zdobywając medale z wizerunkiem Szyb Richter Siemianowice;
– trasę zabezpieczało ponad 100 wolontariuszy i kilkunastu funkcjonariuszy Policji oraz Straży Miejskiej;
– zawodnicy pokonali dystans 15 kilometrów, tradycyjnie po zróżnicowanym terenie: trasa prowadziła ulicami Chorzowa i Siemianowic Śląskich, ścieżkami polnymi na granicy tych miast, nasypem dawnej kolei wąskotorowej oraz alejkami Parku Bytkowskiego. Były podbiegi, zbiegi, trochę błota, więc nie można się było na trasie nudzić;
– Zwycięzca tegorocznego Biegu, Pan Kamil Bezner, pokonał trasę w czasie 0:52:03, drugie miejsce zajął Pan Paweł Szymański, a zaraz za nim na metę wbiegł Pan Przemysław Mendyk.
– Wśród kobiet najlepszy czas uzyskała Pani Dorota Redzik – 1:05:36, wraz z nią na podium stanęły Pani Emilia Stańkowska oraz Pani Barbara Szelest.

Pełne wyniki Biegu znajdują się na stronie: http://chronotex.pl/wyniki/. Gratulujemy wszystkim Zawodnikom, nie tylko tym najszybszym, ale każdemu, kto pokonał tę wymagającą trasę. Bardzo dziękujemy Uczestnikom naszego Biegu za zaufanie, entuzjazm i gorącą atmosferę mimo niskiej temperatury! 💙

A także do Wszystkich Partnerów i Sponsorów Biegu, bez których by się on nie odbył: Miasto Chorzów, wraz z niezastąpionym Wydziałem Ruchu Drogowego Chorzowskiej Policji i Miejskim Zarządem Ulic i Mostów, Siemianowice Dobre Bo Śląskie i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich, Sztygarka, która ugościła nas w swoich progach, dbający o nasze bezpieczeństwo MiWi Med, rozgrzewająca i urzekająca Jagoda Rudnik & Salsation Poland, Ruch Chorzów – który po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że nie ostatni, wsparł nasz Bieg oraz Park Śląski i MORiS Chorzów, na których zawsze możemy liczyć. Dziękujemy Xtreme Fitness Chorzów za nagrody i energetyzującą rozgrzewkę, firmie Komplet i Piekarnia Cukiernia MAX za pakiety pełne chlebków ProBody oraz nagrody, Flying Tiger Polska za mikołajkowe prezenty dla wszystkich Biegaczy, Huta Mocy – Odżywki&Suplementy diety za przekazane nagrody i zniżkę 10% dla zawodników, Kwiaciarni Kwiatowy Zakątek za nagrody florystyczne oraz Księgarnia Dopełniacz za dopełnienie naszych nagród literaturą. Dziękujemy FotoPorebski i Ostrowski Fotografia za fotorelacje (wkrótce na naszym fanpage’u!), a także MK team i Miraz Race Team za wspaniałe punkty odżywcze i wsparcie kibiców na trasie, Konferansjerowi, Pilotowi i Ratownikiem oraz Wszystkim, którzy dołożyli do tego Biegu swoją cegiełkę! 💙

Dziękujemy, że jesteście z nami #wruchu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.