VI Bieg Dwóch Szybów za nami

VI Biegu Dwóch Szybów, który w tym roku – z konieczności – odbywał się w formule wirtualnej, przeszedł do historii. Medale z wizerunkiem szybu „Prezydent” zostały już wręczone / wysłane i zdobią kolekcje Międzyszybowych Biegaczy, również nagrody zostały przekazane najlepszym Zawodnikom. Oczywiście wolelibyśmy zorganizować nasz Bieg w „normalnej” formule i wręczyć je – jak zawsze – na mecie pod Szybem Prezydent. Cieszymy się jednak, że mimo sytuacji związanej z pandemią, na naszą propozycję spędzenia listopada #wruchu, między kopalnianymi szybami, odpowiedziało 60 Biegaczek i Biegaczy.
Dziękujemy Wam za udział w Biegu, zaufanie i zaangażowanie, za wszystkie miłe słowa i zdjęcia z trasy wysłane na naszego maila. To dla nas najlepsza nagroda za wysiłek włożony w organizację zawodów i motywacja do działania. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się wszyscy pod Szybem Prezydent podczas VII edycji Biegu!

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację VI Biegu Dwóch Szybów:

Miasto Chorzów (które przekazało nagrody rzeczowe dla najlepszych Biegaczy), FotoPorebski (strona Fotografa, który w tym roku przygotował szybowe inspiracje), Kat – silesian yogini (strona Instruktorki jogi, która przeprowadzi lekcje jogi dla najlepszych zawodników), Nakaz gry w piłkę (strona Trenerki, która przeprowadzi treningi dla zwycięzców Biegu Dwóch Szybów-Junior), a także tym, którzy nam pomogli, a nie mają fanpage’y na Facebooku 😉

Na koniec, w ramach podsumowania – kilka zaktualizowanych statystyk:
👉 uczestnicy VI Biegu Dwóch Szybów minęli na swoich trasach łącznie aż 74 różne wieże szybowe,
👉 najczęściej wybieranym szybem był oczywiście chorzowski Szyb Prezydent, który znalazł się na trasach 26 zawodników,
👉 trasy Biegaczy przebiegały przez 15 różnych miejscowości, zlokalizowanych w czterech województwach – śląskim, małopolskim, dolnośląskim i lubelskim.

Jesteśmy więc pewni, że choć był to bieg wirtualny, dzięki Wam naprawdę był niebanalny!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.