Przedłużamy możliwość pobiegnięcia w VI Biegu Dwóch Szybów!

W związku z sytuacją epidemiczną i wynikającymi z niej obostrzeniami oraz w odpowiedzi na Wasze pytania informujemy, że możliwość pobiegnięcia w VI Biegu Dwóch Szybów zostaje przedłużona na cały listopad, zapisy na Bieg również zostają przedłużone.

Współzawodnictwo będzie obowiązywać jednak tylko wobec uczestników, którzy przebiegną swoją trasę Biegu w dniach 1-11 listopada 2020 r. – jeśli ktoś chce powalczyć o najlepszy wynik i nagrody (w tym nagrodę w konkursie na największą liczbę wież szybowych miniętych na trasie), musi przesłać nam swój wynik w regulaminowym terminie, tj. do dn. 13 listopada 2020 r. (regulamin nie będzie już aktualizowany).

Osoby nierywalizujące o najwyższe lokaty mogą przebiec swój piętnastokilometrowy dystans w dowolny dzień między 1 a 30 listopada br. i nadesłać go do nas do dn. 5 grudnia br. Po nadesłaniu wyniku będziemy przesyłać medale z wizerunkiem szybu „Prezydent” – medale są gwarantowane dla wszystkich uczestników.

Pamiętajcie, aby dostosować się do obowiązujących w dniu Waszego biegu przepisów i obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz spotkanych na trasie osób. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.