Rozstrzygnięcie konkursu na odgadnięcie trasy Biegu

Niniejszym ogłaszamy wyniki naszego pierwszego konkursu – na odgadnięcie trasy IV Biegu Dwóch Szybów. Dziękujemy Wszystkim, którzy nadesłali do nas swoje propozycje (śmiałków nie było wielu, ale ich prace robią wrażenie ). Koncepcję przebiegu trasy najbliższą naszej, zaakceptowanej przez chorzowską Policję, opracował Pan Maciej Sojka: zgadzało się w niej ponad 6 km! Panu Maciejowi serdecznie gratulujemy i prosimy o nieopłacanie swojego startu w Biegu Dwóch Szybów – jako zwycięzca konkursu zostaje Pan zwolniony z opłaty startowej. Prosimy również o pozostanie na dekoracji po zawodach, bo zgodnie z zapowiedziami, wręczymy również nagrodę rzeczową.

Poza Panem Maciejem zdecydowaliśmy się nagrodzić upominkiem jeszcze jedną koncepcję trasy, różniącą się od tej, którą opracował Pan Maciej, ale także bliską naszej (prawie 5 km zbieżnych). Jej autorem jest Pan Jakub Jędruś, który domyślił się, że poprowadziliśmy trasę wzdłuż torów dawnej kolei piaskowej na odcinku ul. Głównej do ul. Rębaczy. Panu Jakubowi również gratulujemy i zapraszamy po dekoracji po odbiór nagrody rzeczowej!

W zakładce „Bieg Dwóch Szybów 2017” znajduje się już mapa tegorocznej trasy Biegu. A już niebawem na naszym wydarzeniu na Facebooku pojawią się kolejne konkursy – zapraszamy do śledzenia! Link: https://www.facebook.com/events/334182277033499/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz