Pierwszy konkurs IV Biegu Dwóch Szybów

Pierwszy konkurs, w którym nagrodą jest bezpłatny udział w IV Biegu Dwóch Szybów, został ogłoszony na wydarzeniu Biegu na Facebooku. Nieobecnym na tym portalu udostępniamy poniżej zasady:

SONY DSC

Kto poznaje powyższy szyb? Obiecaliśmy konkursy, oto pierwszy z nich! Ale nie o samo rozpoznanie szybu tu chodzi, bo to byłoby za proste

Chcemy Was zaprosić do zabawy, polegającej na odgadnięciu trasy IV Biegu Dwóch Szybów. Nie będzie to łatwe, bo ujawniamy tylko dwa obiekty znajdujące się na niej: nasze dwa tegoroczne szyby, czyli ten widoczny na zdjęciu oraz oczywiście szyb „Prezydent”. A zatem zamknijcie oczy i spróbujcie wyobrazić sobie, którędy planujemy poprowadzić 15-sto kilometrową trasę tegorocznego Biegu, aby prowadziła między tymi szybami… (można też otworzyć oczy i wejść na googlemaps ) A następnie spróbujcie narysować tak oszacowaną trasę i prześlijcie ją do nas. Oczywiście zachęcamy do próbnego jej przebiegnięcia!

Mapki prosimy wysyłać na adres chsbdwruchu@gmail.com do dn. 30 września br. (sobota), do godz. 23.59, format dowolny. Do pięciu dni rozstrzygniemy konkurs i zaprezentujemy tu jego wyniki – oczywiście wraz z mapką faktycznie zatwierdzonej trasy.

No i na koniec najważniejsze, czyli nagrody! Przewidujemy przyznanie 3 nagród rzeczowych (związanych z Chorzowem) autorom trzech tras liczących mniej więcej 15 kilometrów, najbliższych trasie IV Biegu Dwóch Szybów. Nagrody zostaną wręczone oczywiście podczas dekoracji w dniu Biegu. Ponadto osoba, która opracuje najbardziej zbliżoną do naszej trasę, będzie mogła wziąć udział w Biegu bezpłatnie!

Zapraszamy do zabawy 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz