V Bieg Dwóch Szybów za nami!

Jubileuszowa edycja naszej flagowej imprezy biegowej przeszła do historii. Ten Bieg Dwóch Szybów był rekordowy pod względem zarówno liczby Biegaczy, których dobiegło do mety 348, liczby wolontariuszy, jak i… przejazdów trasy przez organizatorów. Zawodnicy pokonali dystans 15 km, tradycyjnie po terenach poprzemysłowych, w tym hałdzie wokół Szybu Nowy Wirek. Trasa wiodła też ścieżkami na Górze Hugona oraz przez ścisłe centrum Chorzowa.

Tegoroczne międzyszybowe zmagania wygrał Pan Jarosław Grabowski, meldując się na mecie z czasem 0:56:21,01. Na podium stanęli również Pan Dawid Gałuszka i Pan Karol Ryszka. Najszybszą Zawodniczką w V Biegu Dwóch Szybów okazała się być Pani Agnieszka Kobierska, która wbiegła na metę w rewelacyjnym czasie 1:04:05,97. Kolejne lokaty wśród Pań zajęły Pani Katarzyna Bzdyk i Pani Joanna Griman. Wyniki Biegu znajdują się już na stronie firmy Chronotex: http://chronotex.pl/wyniki/

Gratulujemy wszystkim Zawodnikom, nie tylko tym najszybszym, ale każdemu, kto pokonał tę niełatwą trasę! I dziękujemy Biegaczom za entuzjazm, radosną atmosferę i wszystkie przybite pod Szybem Nowy Wirek piątki, które zachowamy na pamiątkę piątej edycji Biegu! 🖐️

Podziękowania kierujemy także do Partnerów, Sponsorów i Wolontariuszy, bez których Bieg by się nie odbył: 50 Harcerska Drużyna Wodna „Drakkar” im. gen. Stanisława Sosabowskiego, Miasto Chorzów, wraz z niezastąpionym Wydziałem Ruchu Drogowego Chorzowskiej Policji i Miejskim Zarządem Ulic i Mostów, Sztygarka, Sala Tysiąca Zabaw Piastuś, Park Śląski, MORiS Chorzów, URODZENI BIEGACZE – Specjalistyczny Sklep Sportowy, Balans Studio Masażu II, firmie KOMPLET – Producentowi chleba ProBody, Piekarni-Cukierni JAROMIN, Decathlon Katowice, Xtreme Fitness Chorzów, Laserhouse, Huta Mocy – Odżywki&Suplementy diety, II LO im. Juliusza Ligonia w Chorzowie, 7 DW „Cichociemni”, SilesianWolo, UKS Karlik Chorzów, Fundacja Park Śląski, FotoPorebski.pl, Ostrowski Fotografia, naszego Konferansjera – Widzę to tak., naszych Ratowników, Pilota i najlepszej ekipie na punkcie odżywczym, jaką mogliśmy mieć!

Dziękujemy, że jesteście z nami #wruchu 💙

Fotorelacja Krzysztofa Porębskiego (FotoPorebski.pl): tutaj

Fotorelacja Roberta Ostrowskiego (Ostrowski Fotografia): tutaj

Fotorelacja Przemka Szypera: tutaj

Videorelacja Chorzowianin.pl: tutaj

Videorelacja ComTV.pl: tutaj

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.