V Bieg Dwóch Szybów już za tydzień!

Już za tydzień o tej porze spod chorzowskiego Szybu Prezydent wystartuje #VBiegDwóchSzybów! 😊 Choć obecnie pogoda za oknem nie nastraja do biegania, to mamy dobrą informację – wszystkie prognozy pogody zapowiadają ocieplenie w przyszłym tygodniu, a w dniu Biegu nawet 20 stopni (!) i słońce. Jeśli ktoś z Was lub Waszych znajomych jeszcze się wahał i uzależniał decyzję o starcie w naszym Biegu od pogody, to teraz już może spokojnie się zapisywać. Przykładowa prognoza pogody z dużą sprawdzalnością: https://www.yr.no/sted/Polen/Schlesien/Chorzów/langtidsvarsel.htmlA tymczasem przypominamy rozkład przyszłego weekendu:
👉 SOBOTA, 🕛 g. 12.00 – 14.00 oraz
👉 NIEDZIELA, 🕣 g. 08.30 – 10.30: godziny otwarcia Biura Zawodów na terenie kompleksu Sztygarka (koło Szybu Prezydent), w którym trzeba zgłosić się, aby potwierdzić swój udział i odebrać chip do pomiaru czasu i pakiet startowy. A w pakiecie m.in.: numer startowy, agrafki, voucher

na pyszny chleb do zrealizowania w Piekarni JAROMIN, voucher uprawniający do zniżki 30% do Laserhouse, bon zniżkowy – 20 zł na masaże w Balans Studio Masażu II, bon zniżkowy do sklepu URODZENI BIEGACZE – Specjalistyczny Sklep Sportowy!
🕥 g. 10.40: wspólne zdjęcie, które wykona FotoPorebski.pl,
🕥 g. 10.45: wspólna rozgrzewka, którą przeprowadzi trener Xtreme Fitness Chorzów,
🕚 g. 11.00: START V Biegu Dwóch Szybów,
🕐 g. 13.15: do tej godziny wszyscy zawodnicy wbiegają na metę Biegu pod Szybem Prezydent, gdzie otrzymają medal z wizerunkiem Szybu Nowy Wirek i pamiątkowy dyplom, a w Sztygarka czeka na nich CIEPŁY POSIŁEK, herbata
i woda,
🕜 ok. g. 13.45: dekoracja najlepszych zawodników, wręczenie nagród w konkursach, wręczenie dodatkowych nagród rzeczowych od Sponsorów i Partnerów Biegu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.